strefa architekta Toggle menu

Płytki dywanowe, panele i wykładziny w rolce

 1. strukturalne płytki pętelkowe

 2. tivoli carpet planks studio

  Nasz najnowszy produkt wprowadza nowy typ modułowych materiałów podłogowych.

  Ten nowy kształt jest odpowiedni do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33), jest w pełni zgodny z BREEAM i SKA a płytki zachowują prostotę modułowego układania podłóg, jednocześnie wzbogacając możliwości projektowe.

  Zarówno seria balance echo oraz grade i seria tivoli są obecnie dostępne jako panele wykładzinowe 25cm x 100cm.

  panele pętelkowe

 3. balance atomic, lateral®, zip & code carpet tiles at Ibbotson Architects Ltd

  Solidna struktura wykładziny pętelkowej towarzyszy wytrzymałemu wykończeniu z wieloma różnymi opcjami wzorniczymi. Obejmująca gładkie kolory i linearne wzory, kolekcja wykładzin pętelkowych z klasyfikacją BREEAM A i A + burmatex® idealnie uzupełni każdy projekt wnętrza.

  płytki podłogowe pętelkowe pasują do wszystkich serii burmatex®, zapewniając szerokie możliwości uzyskania unikalnych podłóg.

   

   

  płytki pętelkowe

 4. code - structure bonded carpet tiles in boston college

  Przełomowa technika produkcji burmatex® structure bonded® (igłowana strukturalna) przedefiniowała potencjał projektowy dostępny we wnętrzach użytkowych.

  Wprowadzając innowacyjną mieszankę tekstur i kolorów, te synchroniczne serie z klasyfikacją BREEAM A i A+, zapewniają uderzające, nowoczesne wzornictwo z kolorowymi paletami, do łatwego tworzenia unikalnych podłóg.

   

  strukturalne płytki igłowane

 5. cordiale - fibre bonded carpet tiles

  Znana ze swojego doświadczenia i innowacji w produkcji igłowanych wykładzin i płytek dywanowych, firma burmatex® oferuje różne popularne wykończenia, w tym: welur, stylowe cienkie przetłoczone prążkowane, nowoczesne grube przetłoczone prążkowane i klasyczne gładkie.

  Obejmujące mocne maty wejściowe, wytrzymałe kolekcje burmatex®, klasyfikowane jako BREEAM A i A+, są idealne do dużego natężenia ruchu.

  płytki i rolki igłowane oraz wejściowe

 6. Piękne wykończenie wysokiej jakości strukturalnych pętelkowych płytek podłogowych łączy trwałe, wytrzymałe właściwości struktury pętelkowej z ciągle poszerzanymi możliwościami wzorniczymi.

  strukturalne pętelkowe płytki podłogowe burmatex® z klasyfikacją BREEAM A i A + wprowadzają możliwość unikalnych, wyróżniających się instalacji.

  dekoracyjne płytki pętelkowe

 7. origin - cut pile - contract carpet tiles

  welurowe płytki podłogowe mają luksusowe wykończenie, są miękkie w dotyku i mają wygląd pluszu.

  Wyrafinowany wygląd płytek welurowych idealnie zapewnia wygodę, w eksponowaniu prestiżowych lokalizacji użytkowych na dużych i małych przestrzeniach

  płytki welurowe

 8. performance barrier system - entrance carpet tiles

  System burmatex® performance barrier zapewnia najlepsze rozwiązanie dla obszarów wejściowych.

  Opracowany poprzez kombinację przędz chroniących wewnętrzne wykończenia podłóg przed zanieczyszczeniami i wilgocią, systemy performance barrier ograniczają zanieczyszczenia i wilgoć wnoszone na butach i kołach, przedłużając żywotność i wygląd wewnętrznych wykładzin i podłóg.

   

  systemy wejściowe