strefa architekta Toggle menu

Obszary zastosowań

Biura

Biura

Płytki dywanowe burmatex są podstawowym wyborem, jeśli myślimy o zaprojektowaniu podłogi w biurze. W ofercie mamy płytki o tradycyjnym wymiarze 50 x 50 cm lub panele 100 x 25 cm. Niezależnie czy wybierzesz wykładzinę w płytkach czy też panelach, możesz być pewien, że posiadamy szeroki wybór szarych odcieni, jak również jaskrawych i ostrych barw. Istnieje niezliczona ilośc sposobów instalowania płytek dywanowych, poprzez łączenie kolorów i produktów ,co jest kreatywnym sposobem, na pierwszy krok w zaprojektowaniu biura. Można zawsze tworzyć strefy, tworzyć barwy firmowe, oraz ścieżki komunikacyjne w Twoim biurze.

Oświata

Oświata

Oferujemy kompleksowy wybór płytek i paneli dywanowych do szkolnictwa wyższego i średniego. Nasze produkty zostały zainstalowane w czołowych uczelniach i szkołach na terenie kraju i Europy, zarówno w nowych obiektach, jak również podczas remontów już istniejących budynków. Wiele z nich zostało nagrodzonych lub nominowanych do nagród jak na przykład budynek David Hockney w Bradford College. Nasze szerokie portfolio zapewnia architektom, projektantom wnętrz i firmom remontowym nieograniczone pole do inspiracji.

Urzedy i sektor publiczny

Urzedy i sektor publiczny

Znacząca ilość płytek dywanowch burmatex leży w obiektach publicznych. Oferujemy szeroką ofertę niezwykle wytrzymałych płytek dywanowych i 10 lat gwarancji nawet w przypadku najmocniejszego natężenia ruchu. Dotyczy to także budynków Ministerstwa obrony oraz obiektów wojskowych, zarówno biur , jak i koszar. Nasze płytki zostały zamontowane na lotniskach Charles de Gaulle w Paryżu oraz Lech Wałęsa w Gdańsku, jak również w wielu urzędach i bibliotekach na terenie całej Europy.

Hotele, sanatoria, akademiki

Hotele, sanatoria, akademiki

Nasze płytki znalazły także szerokie zastosowanie w hotelach, sanatoriach i akademikach. Sprawdzają sie we wszystkich częściach obiektu, takich jak korytarze, pokoje, części restauracyjne i strefy rozrywki. Zarządcy cenią sobie łatwość wymiany zabrudzonych lub uszkodzonych płytek, bez konieczności zamykania obiektu. Sprawdź nasze polecane poniżej kolekcje pod względem możliwości kolorystycznych i projektowych

Budownictwo mieszkaniowe i apartamenty

Budownictwo mieszkaniowe i apartamenty

Łatwość utrzymania, oraz parametry akustyczne zwiększają popularność płytek dywanowych w budynkach mieszkalnych oraz apartamentowcach. Podobnie jak w hotelu, zamontowana na korytarzu płytka dywanowa, znacząco podnosi prestiż budynku. Zarządcy cenią sobie ponadto łatwość wymiany zabrudzonych lub uszkodzonych płytek. Szerokie spektrum płytek dywanowych, które oferujemy, dostarcza kompleksowych rozwiązań do wszystkich części budynku mieszkalnego. Poczynając od mat wejściowych na parterze budynku, poprzez wykładziny pętelkowe lub igłowane na korytarzach, aż po strzyżony welur w mieszkaniach i apartamentach.

Sport i rozrywka

Sport i rozrywka

Produkujemy kompleksowy wybór płytek I paneli dywanowych do wszelkiego rodzaju siłowni, hal sportowych, oraz pomieszczeń do tenisa i snookera. Za pomocą płytek Burmatex, mozesz stworzyć oryginalnie wyglądajacą podłogę, robiąc mix kolorów, tworzyć strefy lub po prostu połączyć pojedyńczy kolor z barwy firmowymi.