Płytka dywanowa go to 2023

Nasza najnowsza premiera płytek dywanowych to wszechstronna i prosta w użyciu płytka pętelkowa go to.

EqoCycle® 75 nylon barwiony na wskroś wraz z naszym pochodzącym z recyklingu podkładem BioBase™ tworzy płytki dywanowe z bardzo niskim śladem węglowym.

Ta kolekcja to płytki, które już sprawdziły się i ugruntowały swoja pozycję na rynku. W konkurencyjnych cenach, z pełną przetestowaną specyfikacją techniczne, dodatkowo objęte są naszą 15-letnią gwarancją.

go to zapewnia wydajność klasy 33 w niezrównanej cenie.

Odświeżona paleta 20 kolorów zapewnia odcienie szarości i neutralne beże, błękity oraz wyraziste jasne odcienie barw. Niektóre kolory mają swoje odpowiedniki w linie, która idealnie współdziałają ze sobą oraz mogą być wykorzystane jako samodzielna opcja.

Ta przystępna gama umożliwia szybki wybór podstawowych kolorów dla najprostszych instalacji, jednocześnie oferując pole do kreatywności. Kolekcja go to idealnie nadaje się do projektów, które wymagają wyznaczenia stref. Niezależnie od tego, czy jest używana w dużej przestrzeni korporacyjnej, edukacji, przestrzeniach co-workingowych, opcje oferowane przez go to są nieograniczone.

go to to samodzielna kolekcja, która idealnie współpracuje również z innymi naszymi produktami, takimi jak balance collection, dapple lub arctic.