Pejzaż Chicago inspiruje nową kolekcję Balance

Kolekcja balance składa sie z trzech wzorów balance grid, balance grade and balance ground.

Wszystkie trzy wzory można instalować niezależnie, lub je łączyć.

Inspirowana kolorami architektury Chicago i brzegiem jeziora Michigan kolekcja balance zawiera zimne i ciepłe odcienie szarości, neutralną zieleń oraz dwa niebieskie odcienie wody.

Trzy wzory balance używają ten sam zestaw kolorów; balance grid i balance grade są kolorystycznie identyczne, a jednolity balance ground wspiera dodatkowo paletę kolorów. Sprawia to, że trzy wzory idealnie do siebie pasują i umożliwiają tworzenie nieliniowych wzorów i stref na podłodze.

balance collection carpet tiles from burmatex

 

Tekstura wykładziny balance grade czerpie inspirację z mglistych poranków Chicago, kiedy świeża rosa z jeziora Michigan paruje pomiędzy leniwymi jeszcze ulicami miasta. Jest to miękki i subtelny wzór, który tworzy kojący efekt na całej podłodze. Uzupełnieniem są pozostałe dwa wzory z kolekcji: balance grid and balance grade.

balance collection carpet tiles from burmatex

 

Wzór wykładziny balance grid jest inspirowany mocnymi liniami widocznymi na wysokich, błyszczących i lśniących drapaczach chmur. Jest to klasyczny, a jednocześnie współczesny wzór, który może być użyty samodzielnie, jak również w połączeniu z pozostałymi dwoma wykładzinami z kolekcji: balance grade oraz balance ground.

balance collection carpet tiles from burmatex

Balance ground jest inspirowany nierówną i poszarpaną teksturą ulic i chodników biegnących przez całe Chicago. Wzór ten z pozoru gładki uwidacznia szorstkość powierzchni, ma jednak delikatny kolor i jest tak zaprojektowany, aby dodać przestrzeni trochę oddechu. Użyty jako uzupełnienie w połączeniu z balance grid lub balance grade wygląda na neutralny i jednolity.