Alaska – Globalna miłość do podróży

Globalna miłość do podróży – zarówno własnych jak i oczyma innych – dostarcza inspiracje, edukację i aspiracje. Nowe doświadczenia rozpościerają się przed naszymi oczyma, przyswajamy sobie fakty i cyfry z geografii, geologii, krajobrazu i stylu życia.

Jak u każdego projektanta, nasze zainteresowania łączą się z kolorami i strukturą, kontrastem i wzorem, oraz współzależnościami pomiędzy tymi zjawiskami. Nazwana na cześć najbardziej na północy położonego stanu USA a jednocześnie popularnej destynacji turystycznej, alaska odzwierciedla strukturę zawartą w rzeźbie terenu: lód, wodę oraz warstwy skalne. Strukturalne wykończenie produktu komponuje się także wyśmienicie, jeśli zestawimy je kontrastowo z innymi naszymi kolekcjami.

 

Każdy z 12 kolorów we współczesnej oraz ponadczasowej palecie, jest pojedynczą opcją, która dostarcza wyszukany całościowy efekt. Połączenie par i małych grup wybranych z całej palety, podkreśla ogólną wszechstronność, modna paleta szarości skontrastowana jest z energicznym błękitem, oraz z cieplejszymi kolorami, na czele z wibrującą zielenią. Stonowane szarości i inne neutralne kolory dostarczają wyśmienite tło do akcentów kolorystycznych innych materiałów wykończeniowych takich jak: meble, ściany i oświetlenie.

 

 

Alaska jest pierwszym naszym produktem wielopoziomowym strukturalnym i jej nazwa ta jest także naszą inspiracją.
Wyprodukowany w 100% z regenerowanego włókna barwionego na wskroś (Econyl®) posiada klasę użytkową 33, oraz niski poziom emisji VOC produkt.