Nowa kolekcja hadron

hadron jest najnowszą z kolekcji naszych płytek dywanowych, wprowadzoną pod koniec 2016. Jego wzór jest inspirowany przez odbicie świateł ulicznych w ciemności, ruch, mieszanki matu i metalicznych efektów, oraz przez wieloaspektowe wykończenie. Jest także inspirowany, jak sugeruje nazwa, uderzającym wyglądem zderzacza hadronów czyli cząstek elementarnych.

Jako połączenie nauki i sztuki, mające być trendem w roku 2018, stanowi świetną nazwę kolekcji oraz źródło inspiracji.

Ponieważ każdy kierunek koloru z kolekcji, ma identyczną, neutralną, ciemnoszarą bazę, jest łatwy do wyznaczania stref, bez widocznych łączeń. Tworzy niewidoczne przejścia w poprzek posadzki.

Kolekcja składa się z siedemnastu opcji kolorystycznych, wyprodukowanych w 100% z poliamidu barwionego na wskroś. Zamiast intensywnych uwydatnień, została stworzona duża różnorodność wyróżniających się kolorów – poczynając od intensywnej feerii barw (firefly, sparkler, cerulean), aż do do łagodnych tonów (raspberry, mint, arctic), neutralnych (ash, clay, starling) i półciemnych (rust, electric, violet).

Wtrącenia struktury na płytce dywanowej, w postaci subtelnego utkanego wzoru, wzmacniają rozproszoną naturę koloru. Hadron to dopracowany i wytrzymały produkt o wadze runa 800g i z klasą użytkowania 33 w pomieszczeniach obiektowych.